Biranda olurya zaten…

Hiç ummadığı zamanda çıkar insanın karşısına duygular. Hayat güzeldir rutin bir şekilde akıyordur. İstediklerini elde etmiş kafan rahattır. Biriyle tanışırsın,birşeyler paylaşırsın. Onunla görüştükce aklında hiç olmadığı halde ondan hoşlanmaya başlarsın. Çünkü çok ortak paylaşımınız olduğunu görürsün.

Aslından bundan sonra başlar bütün dertler.Kaşındaki ne düşünüyor ne hissediyor soruları kurcalamaya başlar aklını.Senin romantik bir şekilde söylediğin birşeye onun çok sakin ve umursamaz bir cevap vermesi yıkar seni. O farkında olmaz ama yıkar aslında seni.Şarkı sözlerinde ararsın derdine derman. Tüm hüzünlü şarkına nasıl olursa bi anda senin duygularını ifade etmeye başlar.

Korkarsın, “amannn bu saatten sonra kimsenin peşinden koşmam” dersin kendine ve yakın arkadaşına. Oysa içinde bir fırtına vardır parçalıyordur etrafı.Onun bir güzel kelimesi yada seninle ilgilenmesi hemen unutturur herşeyi tekrar gözlerinin içine bakarsın ve kaybolursun.Hele hergün görmek zorundaysan hayat dar gelir biraz.

Gidip konuşmak istersin,yüzüne haykırmak istersin ama bir yandan “yaa zaten anlamıştır istese zaten oda adım atardı” dersin oturursun yine yerine…

Dedim ya biranda olur böyle şeyler sonunu düşünmeden içinde bulursun kendini…

Bir önceki yazımız olan Bos Rihtimlar... başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Recent Entries

One Response to “Biranda olurya zaten…”

  1. Birsel Says:

    Cok guzelmis, iyi anlatilmis

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.